شناساییمرکزها طراحی دکوراسیون در استانها

شناساییمراکز طراحی دکوراسیون در کشور

مطمئناً علاقه انسان به تزئین و آرایش محل زندگی‌اش امری تازه نیست حتی این احتمال وجود دارد که نقاشی‌های دوران غارنشینی، سوای مسئله اطلاع‌رسانی، نقش تزئینی نیز داشته‌اند.به هر روی، هنگامی که در سال 1922، هاوارد کارتر (Howard Carter)، باستان شناس بریتانیایی، مقبره توتنخامون (Tutankhamen) را گشود؛ نقاب طلای خالص، جواهرات ظریف و اشیاء تزئینی که در کنار جسد و در داخل مقبره قرار داده شده بود، بینشی وسیع درباره چگونگی زندگی مصریان و علاقه آنان به تزئینات و طراحی دکوراسیون داخلی را در اختیار محققان گذاشت که به نوبه خود آغازگر جستجویی دنباله‌دار و منجر به تجلی یافتن شکوه سبک اولیه مصری شد.

ما قسمت اعظم وقت خود را در خانه میگذرانیم بنابراین راحتی خانه، زیبایی و طراحی دکوراسیون داخلی آن و تغییراتی که میخواهیم در آن ایجاد نماییم از دلمشغولی های اصلی خانمهای خانه است. در این مقاله بشما 30 نکته ظریف را که میتواند با کمترین هزینه خانه شما را بدلخواه شما درآورد را با هم مرور می نماییم.
آیا به دنبال تغییر خاص در دکوراسیون منزلتان هستین؟ آیا فضای چیدمان آشپزخانه منزلتان خسته کننده است ؟ اگر شیک بودن و جدید بودن طراحی داخلی دکوراسیون خانه تان برایتان پر اهمیت است پس قوانین زیر را در فضای خانه بکارببرید .برخلاف تصور برخى از خانم ها، براى تغيير دكوراسيون منزل نياز به هزينه هاى سنگين و گزاف نيست. راه هاى زيادى وجود دارد كه با انجام آنها مى توانيم خانه اى زيبا و دلنشين بسازيم. فقط كافى است ذوق و سليقه مان را به كار ببريم و از وسائل ظاهراً بيهوده و دور ريختنى حداكثر استفاده را ببريم.

در اينجا به معرفى ريزه كارى هايى مى پردازيم كه مى تواند شما را در طراحی دکوراسیون داخلی به بهترين وجه يارى نمايد.

1. عكس هايتان را در آلبوم تلنبار نكنيد. برخى از آنها را قاب كنيد و روى ميز ، بوفه و میز ناهار خوری یا حتی روی میز آرایش قرار دهيد ، اين گونه هم خاطرات دلنشين يادآورى مى شود و هم طراحی اتاق خواب جلوه اى زيبا پيدا مى كند.

2. اگر جاى اضافه براى گذاشتن كتابخانه ديوارى نداريد يك گوشه اتاق را از كف تا سقف قفسه بزنيد كه جايى باشد براى كتاب، CD، آباژور، گلدان و حتى اثاثيه غيرضرورى.

3. الزاماً تمامى مجسمه و اسباب زينتى را نبايد از مغازه هاى لوكس فروشى برای طراحی لوازم منزل تهيه كرد ، گاهى مجسمه هاى كاغذى و كاردستى هاى كودكان، زيباتر از مجسمه هاى خراطى شده آفريقايى است که میتواند در طراحی اتاق کودک به شما کمک کند.

4. براى زيبا و صميمى جلوه نمودن اتاق نشيمن، طراحی مبلمان را در فاصله هاى نزديك به هم قرار دهيد. از پارچه هاى رنگى ندوخته و بلند به جاى پرده اتاق يا رومبلى استفاده نماييد.

5. براى روشنايى اتاق به جاى نصب لوسترهاى بزرگ از تعدادى لامپ هالوژن و شمع استفاده كنيد. تعدادى شمع در اشكال مختلف جمع آورى كنيد که همین اشکال می تواند در طراحی آشپزخانه شما را یاری ماید.

6. از پارچه هاى ساده و بلااستفاده با كمك روبان و پارچه هاى رنگى مى توانيد زيباترين پرده آشپزخانه يا روميزى را در طراحی پذیرایی تهيه كنيد.

7. اگر قصد تعويض مبلمان اتاق نشيمن را داريد از خريد مبلمان بزرگ و تيره خوددارى كنيد. مطمئناً گذاشتن يك مبل راحتى يا كاناپه با طرحى متفاوت در گوشه اتاق زيبا و شكيل تر از قرار دادن چندين دست صندلى و مبل است.

8. اشياى قديمى را دور نريزيد. با انداختن يك روميزى رنگى روى چهارپايه هاى چوبى قديمى مى توانيد بهترين ميز عسلى و ميز كنار مبل سلطنتی را داشته باشيد.

دکوراسیون در اراک , دکوراسیون در تهران , دکوراسیون در شیراز , دکوراسیون در اهواز , دکوراسیون در مشهد , دکوراسیون در تبریز , دکوراسیون در اصفهان , دکوراسیون در کرج , دکوراسیون در سمنان , دکوراسیون دریاسوج , دکوراسیون در بیرجند , دکوراسیون در ایلام , دکوراسیون در بجنورد , دکوراسیون در بوشهر, دکوراسیون در مازندران, دکوراسیون در شهرکرد, دکوراسیون در سنندج, دکوراسیون در گلستان, دکوراسیون در سنندج, دکوراسیون در خرم آباد, دکوراسیون در زنجان, دکوراسیون در بندر عباس, دکوراسیون در اردبیل, دکوراسیون در قزوین, دکوراسیون در همدان, دکوراسیون در یزد, دکوراسیون در زاهدان, دکوراسیون در ارومیه, دکوراسیون در کرمان, دکوراسیون در کرمانشاه, دکوراسیون در قم

/ 0 نظر / 75 بازدید